Новини

Грузинський ресторан Dediko у Києві


Image description

Любите соковиті хінкалі, приготовані за всіма канонами грузинської кухні? Не поспішайте їхати до Грузії. Справжню кавказьку кухню можна знайти у Києві – це грузинський ресторан Dediko по проспекті Лобановського, 6.

Гострі та ніжні, з м'ясом та вегетаріанські, навіть солодкі – всього 8 видів хінкали на будь-який смак у найтоншому тісті та з соковитою начинкою подадуть вам у ресторані Dediko Київ. Ароматні, гарячі, зліплені та зварені спеціально під ваше замовлення, хінкалі відповідають класичним вимогам автентичної кухні Кавказу.

Звичайно, меню грузинського ресторану Dediko не обмежується хінкалі. Тут чудово готують хачапурі, харчо, пхалі, долму, шашлик… море найсмачнішої грузинської їжі. І роблять це так само, як у ресторанах Грузії. Наприклад, чашушулі та ще ряд страв подають гарячими на сковорідці кеці - соус буквально кипить у вас на столі, огортаючи вас неймовірним ароматом!

У Dediko Київ суворо стежать за дотриманням рецептур та враховують найменші нюанси у підборі інгредієнтів. Тому смак страв, справді, такий самий, як у маленькому сімейному ресторанчику старого Тбілісі. І по-домашньому затишно так само. Навіть у години найбільшого напливу, за вашим столиком буде комфортно та обслуговування буде швидким і приємним.

Грузинський ресторан зручно розташований у центрі Солом'янки та популярний серед киян та гостей Києва. Тому стіл у грузинському ресторані Dediko на проспекті Лобановського, 6 краще забронювати заздалегіть за телефоном +380933086121 або on-line www.dediko.com.ua