Новини

Грузинський ресторан Dediko


Image description

Не так давно на Солом'янці з'явився новий грузинський ресторан Dediko.


Шашлики, хачапурі та хінкалі - дуже популярна їжа серед киян. Можливо, причина в теплій і давній грузино-українській дружбі, але ми думаємо, що все простіше - грузинські страви неймовірно смачні.

Що може бути краще гарячого, гостренького харчо? Правильно - український борщ. І те, і інше є в меню грузинського ресторану Dediko на Солом'янці. І навіть більше - вибір перших страв в Dediko винятковий: наваристий харчо, традиційний український борщ, грибний крем-суп, курячий бульйон з домашньою локшиною, шурпа з баранячою рулькою.

Про хінкалі варто розповісти докладніше. В меню грузинського ресторану Dediko на Солом'янці постійно присутні 8 видів хінкалі - від традиційних, до досить незвичних. Наприклад, хінкалі з сиром сулугуні та зеленню, або з грибами та шпинатом. Улюблені ласощі - хінкалі з ягодами в киселі. Самі ж незвичні хінкалі тут - з телячим язиком у вершковому соусі. Впевнені, це саме те, що потрібно обов'язково спробувати в ресторані Dediko на Солом'янці.

Повне меню ресторану можна подивитися тут: www.dediko.com.ua

Бронюйте столик заздалегідь www.dediko.com.ua і насолоджуйтеся кращими грузинськими стравами в грузинському ресторані Dediko на Солом'янці!