Dediko — 6 липня 2021

Хачапурі за півціни в ресторані Dedikо

В ресторані грузинської кухні Dediko фестиваль хачапурі. Тільки в вересні в нашому меню 11 видів хачапурі за півціни.

Читати далі...

Dediko — 6 липня 2021

Бенкетна пропозиція ‘Матусине застілля’

Для особливих подій в вашому житті приготувала бенкетну пропозицію – Матусине застілля. В спеціальне меню зібрала найкращі страви та додала безлімітний алкоголь для душевного відпочинку.

Читати далі...

Dediko —2 липня 2021

Бізнес-ланч в ресторані Dediko

Скільки б не було багато роботи, а в обідню перерву треба відпочивати та набиратися сил. А сили, як ми знаємо, з'являються після смачного та поживного обіду. Саме тому, я розробила для вас окреме меню бізнес-ланчу, яке діє кожен будній день з 12:00 до 16:00.

Читати далі...

Dediko —5 липня 2021

Знижка 15% при замовленні з собою

Турбуюсь про те, щоб вам було завжди вигідно замовляти матусині страви з собою, тому при замовленні самовивозу діє приємна знижка 15% та спеціальна ціна на вина з собою.

Читати далі...

Dediko —5 липня 2021

П'ятий кальян у подарунок в ресторані Dediko

Весь другий поверх ресторану – це територія релаксу та відпочинку з кальяном. Влаштовуйтеся на м'яких диванах, затишних підвісних коконах або на літній терасі та замовляйте улюблених кальянний микс.

А щоб ми частіше бачились, кожен п’ятий кальян для вас у подарунок..

Читати далі...

Dediko — 7 липня 2021

Всім іменинникам подарунки від ресторану Dedikо

Запрошую відсвяткувати ваші іменини разом. Кожному гостю до Дня народження дарую фірмовий хачапурі, святкову знижку 15% та пляшку обліпихової настоянки на компанію від 5 осіб.

Читати далі...

Dediko — 8 липня 2021

Яблучно-морквяний фреш у подарунок

Щоб ваш ранок починався смачно, кожен день з 10:00 до 16:00 готую для вас поживні сніданки. До кожного сніданку пригощаю корисним яблучно-морквяним фрешем.

Читати далі...